PRO-NOO-BIOTICS® na targach EKOGALA – G2A ARENA

W dniach 16 i 17 grudnia 2023 roku odbyły się targi EKOGALA w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa zorganizowanym przez Samorząd Województwa Podkarpackiego. Impreza odbyła się pod hasłem promocji ekologicznych i tradycyjnych produktów spożywczych.

W targach wzięło udział ponad 100. wystawców, w tym spółka PRO-NOO-BIOTICS®, której stoisko przyciągało szerokie grono zwiedzających. Firma zaprezentowała swoje produkty prozdrowotne, które są tworzone w zgodzie z Naturą. Stawiając na starannie wyselekcjonowane składniki i innowacyjne procesy produkcji, PRO-NOO-BIOTICS® oferuje szeroki wybór produktów, które dbają o nasze zdrowie i jednocześnie są przyjazne dla środowiska.

Na stoisku PRO-NOO-BIOTICS®, które wzbudzało żywe zainteresowanie osób odwiedzających targi, można było zapoznać się z bogatym asortymentem naturalnych produktów prozdrowotnych opartych na bazie fermentowanych ziół i grzybów oraz zawierające cenne witaminy i minerały. Dodatkowo nasze produkty wykazują korzystne działanie probiotyczne, pozytywnie wpływające na florę bakteryjną organizmu. Pasteryzowane są w niskich temperaturach, by zachować to, co najcenniejsze z Natury.
W naszej ofercie można również znaleźć naturalne produkty do bezpiecznej pielęgnacji domowego otoczenia oraz mgiełki zapachowe przeznaczone do poprawy jakości powietrza, pozytywnie wpływającego na nastrój, jak i poziom relaksacji, przy zachowaniu skupienia i czujności.

Zwiedzający mieli też okazję przekonać się o innowacyjnym podejściu firmy do powrotu do “korzeni” i naturalnych metod wsparcia zdrowia. Podstawą jakości oferowanych produktów są naturalne składniki pochodzące od starannie wyselekcjonowanych dostawców z Polski i ze świata oraz ponad 20-letnie doświadczenie osób tworzących produkty PRO-NOO-BIOTICS®.

Targi EKOGALA okazały się doskonałą okazją dla firmy do promocji swojej marki oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z Klientami i kontrahentami. Wielu zwiedzających miało możliwość zdobycia dogłębnej wiedzy o produktach i ich działaniu, zadawania pytań oraz skorzystania z atrakcyjnych promocji i rabatów.

PRO-NOO-BIOTICS® jest firmą wyróżniającą się na rynku i posiada w swojej ofercie wiele różnorodnych produktów prozdrowotnych, tak aby każdy Klient mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Podobne posty