Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle Festiwal Biegowy 2023

Serwus Entuzjaści Wszelkiej Aktywności

Oto podsumowanie imprezy “Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle Festiwal Biegowy 2023”, którego m.in. firmy PPBHC oraz PRO-NOO-BIOTICS® Sp. z o.o. miały zaszczyt być Partnerami. 

Chcielibyśmy złożyć podziękowania Organizatorom za profesjonalne zorganizowanie tych zawodów oraz za zaufanie do nas, jako Partnerów imprezy.

Festiwal cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony zawodników, jak i kibiców. Wzięło w nim udział wielu utalentowanych biegaczy z różnych części naszego kraju, ale i nie tylko z Polski. To wzbogaciło rywalizację i stworzyło niezwykłą atmosferę podczas każdego z wyścigów.

Zawody odbywały się w malowniczych okolicach Kędzierzyna-Koźla, co dodatkowo podnosiło prestiż wydarzenia. Trasy biegowe były dobrze wyznaczone i przygotowane oraz spełniały wszystkie standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu każdy zawodnik mógł skupić się na osiągnięciu maksimum swojej wydajności i sięganiu po najwyższe laury.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim Uczestnikom Festiwalu za wyjątkowe zaangażowanie i sportowego ducha. Wasza obecność sprawiła, że te zawody były nie tylko wspaniałym wydarzeniem sportowym, ale także okazją do wzajemnej inspiracji i integracji.

“Dzień Dobry Kędzierzyn-Koźle Festiwal Biegowy 2023” był niezapomnianym wydarzeniem, które na pewno zostanie w naszych wspomnieniach na długo.
Jeszcze raz dziękujemy Organizatorom za ich zaangażowanie i profesjonalizm, a także za miłe gesty, które sprawiły, że czuliśmy się docenieni.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje Festiwalu z nadzieją, że nasza współpraca będzie trwała jeszcze długo.

Z wyrazami Szacunku
Dr inż. Piotr Kaczka (PhD, EMBA)

Podobne posty